Beru na vědomí
Stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správného fungování webu. Marketingové cookies nevyužíváme. 

Kiira Korpi blonďatá kráska

04.09.2015

Finská královna ledové plochy oznámila po 20ti letech závodní činnosti odchod do sportovního důchodu. I když během letní přípravy nezaznamenala žádné fyzické problémy, uvědomila si, že ztratila opravdový důvod trénovat na plný úvazek. V den, kdy se sešla s novináři, aby jim oznámila své rozhodnutí, vzpomínala i na mnohačetná zranění, jež utrpěla v nedávné době. Tyto vleklé zdravotní problémy se staly impulsem začít přemýšlet o ukončení závodní kariéry.

Nicméně Kiira sdělila, že nemá v úmyslu zcela opustit krasobruslařský svět. Ráda by se věnovala ice show, a přiznala, že již několik nabídek na účast v nich obdržela. V blízké době můžeme Kiiru určitě spatřit při zahajovacím ceremoniálu ice show Finladia Trophy, která se koná začátkem října.

Ráda by začala studovat sportovní fakultu a stala se instruktorkou pilates. Neodmítla ani nabídku účasti na finském krasobruslařském kempu v roli trenérky. Momentálně se bude především věnovat své rodině, přátelům a sponzorům, neopomine ani své fanoušky.

 

“….. s jejím rozhodnutím současné krasobruslení přišlo o další aktivní hvězdu”

Fotogalerie

Ve fotogalerii najdete mnoho zajímavých fotografií z akcí, kempů a tréninků naší CSA. Chcete se přidat?

Aktuálně

Chcete vědět co je nového ve světě krasobruslení? Sledujte naše zajímavosti a budete v obraze.