Kiira Korpi blonďatá kráska

04.09.2015

Finská královna ledové plochy oznámila po 20ti letech závodní činnosti odchod do sportovního důchodu. I když během letní přípravy nezaznamenala žádné fyzické problémy, uvědomila si, že ztratila opravdový důvod trénovat na plný úvazek. V den, kdy se sešla s novináři, aby jim oznámila své rozhodnutí, vzpomínala i na mnohačetná zranění, jež utrpěla v nedávné době. Tyto vleklé zdravotní problémy se staly impulsem začít přemýšlet o ukončení závodní kariéry.

Nicméně Kiira sdělila, že nemá v úmyslu zcela opustit krasobruslařský svět. Ráda by se věnovala ice show, a přiznala, že již několik nabídek na účast v nich obdržela. V blízké době můžeme Kiiru určitě spatřit při zahajovacím ceremoniálu ice show Finladia Trophy, která se koná začátkem října.

Ráda by začala studovat sportovní fakultu a stala se instruktorkou pilates. Neodmítla ani nabídku účasti na finském krasobruslařském kempu v roli trenérky. Momentálně se bude především věnovat své rodině, přátelům a sponzorům, neopomine ani své fanoušky.

 

“….. s jejím rozhodnutím současné krasobruslení přišlo o další aktivní hvězdu”

Fotogalerie

Ve fotogalerii najdete mnoho zajímavých fotografií z akcí, kempů a tréninků naší CSA. Chcete se přidat?

Aktuálně

Chcete vědět co je nového ve světě krasobruslení? Sledujte naše zajímavosti a budete v obraze.

Cookies na našem webu:
Webové stránky využívají jen technická, krátkodobá cookies k zajištění správné funkčnosti a zobrazení stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí